O mnie!

Witam w moim małym świecie, w którym nauczymy się jak zdrowo żyć.

Blog poświęcony jest tematom bliskim mi jako dietetykowi. Jak jeść? Co jeść? Jakie produkty wybierać? Jaką aktywność fizyczną zacząć? Jak przestawić swój tryb życia? Jednym zdaniem „Jak zmienić swoje życie!”

Kilka słów o mnie

Młody, energiczny student dietetyki, ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – SGGW.

Przewodniczący Koła Naukowego Dietetyków, dzięki temu stanowisku mogłem wielokrotnie występować na wszelakiego rodzaju naukowych eventach, prowadzić badania naukowe, tworzyć własne referatów, a z nich nawet publikacje naukowe.

Prelegent podczas spotkań edukacyjnych, na których wraz z członkami koła edukujemy w zakresie prawidłowego żywienia, zmiany nawyków (piramida żywieniowa). Zagłębiamy się również w tematykę związaną z cukrzycą, chorobami serca, miażdżycą itp.

Sport – Jedna z lepszych rzeczy w ciągu całego dnia, nie poświęcam się pracy nad mięśniami podczas wizyt na siłowni, preferuje zajęcia sportowe, podczas których można spotkać znajomych, przyjaciół i świetnie się bawić. To też polecam, każdemu zaczynającemu nowy rozdział „Niech to sie stanie twoim hobby, nie żmudną pacą”

Hobby – Gotowanie, pływanie, astronomia, fizyka kwantowa, dietetyka, poledance, spędzanie czasu z przyjaciółmi, stretching, akcje charytatywne, podróże, sci-fi, ogrodnictwo, oraz te do których każdy ma słabość 😉